• | Türkiye
 • Giriş

  Quicklinks×

  Hesabım

  Türkiye

  TRY
  Oturum AçNo account yet?
 • Üye Ol
 • Ana Sayfa  |   İade ve Değişim

  İade ve Değişim

  Online siparişimdeki ürünleri kaç gün içinde iade edebilirim?
  Eğer sipariş ettiğiniz ürün/ürünlerden memnun kalmadıysanız, ürün/ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  İade ettiğim ürün ya da ürünlerin geri ödemesi ne zaman gerçekleşecek?
  Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelenir. Ürünlerin iadeye uygun olması durumunda, en geç 30 iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleştirilir.
  İptal işleminiz tarafımızca onaylandığında, iptal edilen ürün tutarı, 30 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

  Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade edebilirim ?
  Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.
  · İadenizi 30 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  · Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
  · Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
  · Ayakkabılar kesinlikle dışarıda giyilmemiş olmalı, herhangi bir kir izi ya da yıpranma olmamalıdır.

  İnternet mağazalarınızdan aldığım ürünleri mağazalarınızdan değiştirebilir miyim ?
  İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini, güncel fiyat üzerinden 30 gün içerisinde faturası ile birlikte mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

  İnternet mağazanızdan aldığım ürün ya da ürünleri mağazalarınıza iade edebilir miyim?
  İnternet mağazamızdan aldığınız ürün/ürünleri sadece internet mağazamıza, MNG Kargo yoluyla ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.